درحال بار گذاری
img-bg

تحولی نو در صنعت وبدرباره تیم هاست ارا صفحه اصلی - درباره هاست ارا

چرا هاست ارا ؟

هاست ارا یک گروه 3 نفری است که از جوانان ایرانی در نقطعه شمالی ایران واقع در خراسان شمالی شهرستان فاروج که با بهره گیری از دانش خود در زمینه طراحی وب سایت و مدیریت محتوا و همینطور تخصص در حوزه شبکه و هاستینگ سعی بر راه اندازی زمینه شغلی در زمینه وب کرده اند که بتوانند کمکی بر توسعه حوزه وب انجام دهند. لذا امکاناتی در این زمینه در اختیار کاربران قرار داده اند. مدیر عامل و همینطور سرگروه وب سایت جناب آقای امیررضا باقری در بخش اجرایی و همینطور بخش های پشتیبانی در حال فعالیت است

عضو ما بشوید

خدمات هاستینگ

میزبانی وب یا web hosting به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می تواند فایل ها و سایر سرویس های مربوط به وب سایت خود را در آن قرار دهد. میزبانی اشتراکی (shared web hosting )روشی از میزبانی وب است که منابع یک سرور بین چند سایت به اشتراک گذاشته می شود. میزبانی وب راه حلی ارزان برای میزبان یک وب سایت است که کاربر می تواند بدون نیاز به راه اندازی سرور خود و یا آشنایی با جنبه های فنی از عملیات های سرور از سرور اشتراکی استفاده نماید. مهمترین مزیت میزبانی اشتراکی هزینه پایین آن است.

عضو ما شوید

خدمات هاست ارا میزبانی وب اشتراکی در شرکت انتقال داده های آسیاتک بر اساس سیستم عامل ویندوز و لینوکس و انواع سرور های استاندارد و حرفه ای آماده ارائه به کاربران می باشد. سرورهای موجود در شرکت آسیاتک مجهز به سخت افزارهای قدرتمند روز بوده و از آخرین نسخه نرم افزارها بهره مند می باشند. مهندسین و تکنسینهای متخصص، بصورت شبانه روزی با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات مونیتورینگ، سرورها را تحت نظر دارند.
امنیت تخصصی سرور

کارشناسان ما همواره در تلاش هستن با استفاده از دانش فنی خود امنیت سرور ها را محیا کنند

سخت افزار قدرتمند

هاست ارا با استفاده از سخت افزار قدرتمند از دیتا سنتر های جهان میزبانی شما را انجام میدهد.

بهینه سازی هوشمند

هاست ارا در بهینه سازی وب سایت و همینطور در سرور ها کوشا بوده و در تلاش شما کمتر دچار مشکل شوید.

آنچه مشتریان ما
درباره هاست ارا میگویند